Zapraszamy chętnych do przyłączenia się do wydarzenia Europejskiej Sieci Wspólnot (ENC), do której należą charyzmatyczne wspólnoty: Lew Judy, Hallelujah i Dom Boży.

Jak co roku w listopadzie odbywa się spotkanie/konferencja dla członków ENC. W tym roku zjazd miał odbyć się we Wrocławiu, ale z wiadomych przyczyn się nie odbędzie. Spotkanie zostało przeniesione do sieci i odbędzie się online.

Temat spotkania: Co Bóg mówi do rodzin (sieci) wspólnot?

Poniżej znajduje się link do spotkania i zaproszenia na YouTube przygotowanego przez Olka Myśkow i Piotra Rotte. Pod tym linkiem znajduje się również program spotkania.

http://encgathering2020.lewjudy.pl/

W razie pytań prośba o kontakt bezpośredni z Wiesiem Jadczuk - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Owocem Ducha Świętego naszego wrześniowego spotkania liderów i odpowiedzialnych Wspólnot Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Wrocławskiej jest pragnienie utworzenia DOMU MIŁOSIERDZIA – miejsca stałej posługi modlitwą uwolnienia. Jest to model posługi przeznaczony głównie dla osób świeckich, zgodny z wytycznymi Komisji Doktrynalnej ICCRS (Międzynarodowych Służb Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej) zatwierdzonymi przez Kongregację Doktryny Wiary.

Zapraszamy Wszystkich Członków naszych Wspólnot do modlitwy osłonowej o finalizację tego dzieła, o posługujących w nim kapłanów i świeckich, o miejsce dla stałej posługi modlitewnej.

Chcę kochać jak dziecko i walczyć jak nieustraszony wojownik – pod takim hasłem odbędą się rekolekcje przed świętem św. Teresy od Dzieciątka Jezus dla wszystkich Dzieci Bożych, rozpalonych pragnieniem ewangelizacji i zdobywania dusz dla Boga!

Zapraszam zatem Ciebie, Siostro i Bracie, do przeżycia tych dni wraz z tą wyjątkową Świętą, Najmłodszym Doktorem Kościoła i ze św. Michałem Archaniołem, przeżywając 29 września święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

KIEDY:
28-30 września 2020 (poniedziałek - środa)
18:00 Msza św. z nauką rekolekcyjną
GDZIE:
Wrocław, Karmelici Bosi
Parafia Opieki św. Józefa, Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia, ul. Ołbińska 1.
GŁOSI:
o. Krzysztof Piskorz OCD
DLA KOGO:
– dla zakochanych w małej drodze dziecięctwa Bożego,
– dla ewangelizatorów, walczących o dusze ludzkie,
– dla wszystkich Dzieci Bożych.

Osoby, które nie będą mogły dotrzeć do Wrocławia, mogą oglądać transmisję na żywo na stronie: www.airmax.pl/kamery/wroclawolbin

Błogosławię +
o. Krzysztof od Miłosierdzia Bożego (Piskorz) OCD.

Trwając w dziękczynieniu za III Weekend Ewangelizacyjny „Ochrzczeni Ogniem”, pragniemy przygotowywać się do IV edycji tego wydarzenia poprzez nocne adoracje Najświętszego Sakramentu. W planie Adoracje raz na kwartał: z pierwszego piątku na pierwszą sobotę miesiąca, będąc szczególnie blisko Serc Jezusa i Maryi, które płoną ogromną miłością do każdego człowieka.

KIEDY pierwsza Adoracja: 02-03.10.2020
KTO: Chętne wspólnoty archidiecezji wrocławskiej.
GDZIE: Na pierwszą Adorację zapraszamy  do Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia we Wrocławiu, przy ul. Ołbińskiej, u Karmelitów Bosych.
START: w piątek (02.10.2020 r) Mszą św o godz. 18:00.
ZAKOŃCZENIE: w sobotę (03.10.2020 r.), również Mszą św. o godz. 7:30.

Wspólnoty, które chciałyby prowadzić uwielbienie w uzgodnionych godzinach, mogą się jeszcze zgłaszać, poprzez dopisanie na formularzu przez poniższy link: https://docs.google.com/spreadsheets/d/15QOdKBBBUYje37flI0rlv3-EkJ9WPh-VaeNIKHKShFY/edit#gid=0

O kolejnych Adoracjach będziemy informować.
Czekamy na zgłoszenia chętnych Wspólnot Odnowy w Duchu Świętym (i nie tylko) do przyłączenia się do wspólnej modlitwy.

Najświętsze Serce Jezusa, przyjdź Królestwo Twoje!
Żywy płomieniu Miłości Niepokalanego Serca Maryi, oślepiaj szatana!
o. Krzysztof Piskorz OCD
"Katolicy na ulicy", organizatorzy IV Weekendu Ewangelizacyjnego „Ochrzczeni Ogniem”

Kontakt w sprawach organizacyjnych:
Jacek Giełda: tel. 601 799 822
Bartosz Mereszka: tel. 696 482 063

Zachęcamy do jak najliczniejszego wsparcia działań rewitalizacyjnych będącego w bardzo trudnej sytuacji kościoła św. Michała Archanioła na Wrocławskim Ołbinie przy ul. Prusa. Kościół ten od wielu lat służy wspólnocie Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym Michael oraz wielu innym dziełom charyzmatycznym.

Petycję z prośbą o przyznanie dotacji z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i innych organów decyzyjnych można podpisać TUTAJ.