Mężczyźni Świętego Józefa we Wrocławiu po raz kolejny zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa. Spotkanie odbędzie się w piątek 24 maja w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu i rozpocznie adoracją o 18.30 oraz spowiedzią, po której zostanie odprawiona Msza Św. Po Eucharystii ks. dr Bartosz Mitkiewicz adiunkt papieskiego, Wydziału Teologicznego, wygłosi konferencję pt. „Wpływ mass-mediów na młodzież”.

Więcej informacji o wydarzeniu możesz znaleźć na http://mezczyzniwewroclawiu.pl/.

Jest kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Medjugorie w dniach 31.05.-8.06.2019. Jedziemy S3 od Gorzowa do Legnicy, potem A4 przez Wrocław. Chętni mogą dołączyć na autostradzie (np. przy stacji benzynowej) w porozumieniu z organizatorami. Więcej informacji TUTAJ

Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjny Stowarzyszenia „OSTOJA” ogłasza nabór na rok szkolny 2019/2020. W ramach działalności Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjnego realizowana jest edukacja, rehabilitacja dzieci i młodzieży z głęboką niepełnosprawnością intelektualną i ruchową. W Ośrodku prowadzone są zajęcia katechetyczne, corocznie wystawia się też Jasełka. Ośrodek działa we współpracy z Katedrą, w intencji podopiecznych i pracowników odbywają się Msze Święte. Więcej TUTAJ.

Mężczyźni Świętego Józefa we Wrocławiu po raz kolejny zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa.

Spotkanie odbędzie się w piątek 26 kwietnia w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu i rozpocznie adoracją o 18.30 oraz spowiedzią, po której zostanie odprawiona Msza Św.

Po Eucharystii mąż i ojciec dwójki dzieci, lider ojcowskiego klubu we Wrocławiu, zaangażowany w działania PRO-LIFE, Jakub Tarasiuk wygłosi konferencję pt.: „Kocham, nie krzyczę”.

Więcej TUTAJ

Nowa, oryginalna forma rekolekcji  jest powrotem do doświadczenia Ojców Pustyni, zakłada całościowe spojrzenie  na  człowieka w jego wymiarze duchowym, psychicznym i fizycznym. By zapewnić dobre warunki do przeżycia doświadczenia pustyni  - rekolekcje i  sesje  odbywają się w odludnych i atrakcyjnych przyrodniczo i krajobrazowo miejscach. W czasie sesji i rekolekcji przewidziane są dni milczenia, aktywność  fizyczna  z elementami  diet  i doświadczeniem  postu oraz czas na rozmowy indywidualne łączące praktykę kierownictwa duchowego i szkołę słuchania. 

Rekolekcje z o. Janem Koniorem, jezuitą

Czas Pustyni, rekolekcje surwiwalowe
Fundament
Miejsce: Beskid Niski (Nieznajowa)
Termin: 18-23 sierpnia 2019

Więcej informacji TUTAJ