PIELGRZYMKA DO MEDJUGORIE

TERMIN: 30.07-11.08.2019

KOSZT: 600 PLN + 290 EURO ( w tym przejazd autokarem, ubezpieczenie, hotel, wyżywienie 2 posiłki dziennie - śniadanie i obiadokolacje)

Więcej informacji oraz zapisy pod nr. tel. 662-992-705

Szczegóły: kliknij na plakat

 

Mężczyźni Świętego Józefa we Wrocławiu po raz kolejny zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa. Ostatnie spotkanie przed wakacjami odbędzie się w piątek 28 czerwca w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu i rozpocznie adoracją o 18.30 oraz spowiedzią, po której zostanie odprawiona Msza Św. Po Eucharystii Mariusz Trębicki - mąż Justyny i ojciec trójki dzieci, lider i koordynator Mężczyzn św. Józefa we Wrocławiu wygłosi konferencję pt.: "Chrońmy dzieci".

Więcej informacji o wydarzeniu możesz znaleźć na http://mezczyzniwewroclawiu.pl/.

Mężczyźni Świętego Józefa we Wrocławiu po raz kolejny zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa. Spotkanie odbędzie się w piątek 24 maja w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu i rozpocznie adoracją o 18.30 oraz spowiedzią, po której zostanie odprawiona Msza Św. Po Eucharystii ks. dr Bartosz Mitkiewicz adiunkt papieskiego, Wydziału Teologicznego, wygłosi konferencję pt. „Wpływ mass-mediów na młodzież”.

Więcej informacji o wydarzeniu możesz znaleźć na http://mezczyzniwewroclawiu.pl/.

Jest kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Medjugorie w dniach 31.05.-8.06.2019. Jedziemy S3 od Gorzowa do Legnicy, potem A4 przez Wrocław. Chętni mogą dołączyć na autostradzie (np. przy stacji benzynowej) w porozumieniu z organizatorami. Więcej informacji TUTAJ

Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjny Stowarzyszenia „OSTOJA” ogłasza nabór na rok szkolny 2019/2020. W ramach działalności Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjnego realizowana jest edukacja, rehabilitacja dzieci i młodzieży z głęboką niepełnosprawnością intelektualną i ruchową. W Ośrodku prowadzone są zajęcia katechetyczne, corocznie wystawia się też Jasełka. Ośrodek działa we współpracy z Katedrą, w intencji podopiecznych i pracowników odbywają się Msze Święte. Więcej TUTAJ.