15 czerwca w ramach Kongresu Ewangelizacyjnego w auli Seminarium Duchownego we Wrocławiu odbyło się kolejne spotkanie dla posługujących modlitwą wstawienniczą.  Spotkanie prowadzili: ks. Jan Kruczyński (dyrektor Centrum Nowej Ewangelizacji w Witkowie Drugim w Archidiecezji Szczecińskiej) i Magdalena Pajączkowska (liderka ,,Dobrej Nowiny'', odpowiedzialna za posługę modlitwy wstawienniczej z ramienia koordynacji). Na spotkanie złożyły się: wspólna modlitwa i dwie konferencje.

Pierwszą konferencję - „Chrzest w Duchu Świętym” - wygłosiła Magdalena Pajączkowska.
Magda mówiła o tym, czym był chrzest w Duchu Świętym dla Apostołów i pierwszych chrześcijan, a czym jest dla nas dzisiaj, na czym polega modlitwa o chrzest w Duchu Świętym, dlaczego Jezus zesłał nam Ducha Świętego, co to znaczy być napełnionym Duchem Świętym, jakie są skutki sakramentów chrztu świętego i bierzmowania, o których ożywienie i rozbudzenie prosimy, jako posługujący modlitwą wstawienniczą oraz jakie warunki należy spełniać, aby owocnie przeżyć modlitwę o chrzest w Duchu Świętym (o wylanie Ducha Świętego).

„Chodzenie w Duchu Świętym” - to temat drugiej konferencji, którą wygłosił ks. Jan Kruczyński. Ks. Jan mówił nam o tym, jak współpracować z Duchem Świętym, aby coraz pełniej otwierać się na Jego dary, charyzmaty i jak wzrastać w życiu w Duchu Świętym. Mowa była również o obdarowaniu i służbie różnymi charyzmatami w Kościele, a także, jakich błędów unikać i na co należy uważać w służbie charyzmatami.

Bardzo dziękujemy za liczny udział w spotkaniu wszystkim posługującym modlitwą wstawienniczą z Odnowy i innych grup charyzmatycznych w Archidiecezji Wrocławskiej.