Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają mężczyzn na otwarte spotkanie we Wrocławiu, które odbędzie się w piątek 28 lutego 2020 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu, aby wspólnie się modlić i wielbić Jezusa Chrystusa. Rozpocznie się adoracją o 18.30 oraz spowiedzią, po której zostanie odprawiona Msza Św.

Po Eucharystii Janusz Łopata - mąż i ojciec, wdzięczny chrześcijanin, rolnik, strażak, terapeuta, alkoholik wygłosi konferencję pt. "Mąż i ojciec w autorytecie rodziny". Wstęp wolny. Nie ma żadnych warunków wstępnych uczestnictwa. Każdy mężczyzna jest mile widziany.  

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na http://mezczyzniwewroclawiu.pl/.  

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają mężczyzn na otwarte spotkanie we Wrocławiu, które odbędzie się w piątek 24 stycznia 2020 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu, aby wspólnie się modlić i wielbić Jezusa Chrystusa. Rozpocznie się adoracją o 18.30 oraz spowiedzią, po której zostanie odprawiona Msza Św.

Po Eucharystii J.E.ks. Biskup Jacek Kiciński    - Rektor PWT we Wrocławiu - wygłosi konferencję pt. „św. Józef”. Ze słowem Jego Eminencji  Mężczyźni św. Józefa we Wrocławiu wejdą w dziesiąty, jubileuszowy rok swojej działalności.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na http://mezczyzniwewroclawiu.pl/.   

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają na  rekolekcje dla mężczyzn, które odbędą się w dniach 17-18-19 marca 2020 r., podczas których konferencje wygłosi ks. Ryszard Kempiak SDB - salezjanin, biblista, wykładowca Pisma Świętego, wybitny przewodnik po Ziemi Świętej.

Tematem rekolekcji jest:
"Nauczanie Św. Józefa na kartach Ewangelii."

Harmonogram
17 marzec - 19.00 - 21.00 - konferencja
18 marzec - 19.00 - 21.00 - Lectio Divina i
adoracja z medytacją.
19 marzec - 19.00 - 22.00 - Msza Św. z agapą.

Miejsce wydarzenia:
Dom Notre Dame
ul. św. Marcina 12, Wrocław
(Dawny Gród Piastów Śląskich - najstarsze miejsce na mapie Wrocławia)

Spotkanie jest otwarte dla każdego mężczyzny. Nie ma żadnych warunków wstępnych, poza zgłoszeniem swojego udziału. Wstęp wolny ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczna jest
rejestracja - https://mezczyzniwewroclawiu.pl/dni-odnowy-duchowej-rekolekcje-dla-mezczyzn-17-18-19-03-2020/.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na http://mezczyzniwewroclawiu.pl/.    

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają panów do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa, które odbędzie się w piątek 27 grudnia  w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Rozpocznie się o 18.30 adoracją oraz spowiedzią, po której odbędzie się Msza Św. Podczas Eucharystii mężczyźni będą mogli podziękować Bogu za miniony czas, przeprosić za swoje słabości i prosić Najlepszego Ojca o błogosławieństwo na kolejny rok dla swoich rodzin i ich samych.

Następnie będzie czas świętowania cudu narodzin Zbawiciela, bo „gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich” (Mt 18,20). Znajdzie się też okazja na  świadectwa, podsumowania, rozmowy i chwilę refleksji...

 Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na http://mezczyzniwewroclawiu.pl/.     

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają mężczyzn na otwarte spotkanie we Wrocławiu, aby modlić się i wspólnie wielbić Jezusa Chrystusa, które odbędzie się w piątek 22 listopada w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu i rozpocznie adoracją o 18.30 oraz spowiedzią, po której zostanie odprawiona Msza Św.

Po Eucharystii ks. prof. dr hab.  Włodzimierz Wołyniec - Rektor PWT we Wrocławiu - wygłosi konferencję pt. „Ojciec – miłość i cierpienie”.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na http://mezczyzniwewroclawiu.pl/

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają na spotkanie we Wrocławiu, aby modlić się i dziękować Bogu za dobry urlopowy czas oraz wspólnie wielbić Jezusa Chrystusa, które odbędzie się w piątek 25 października w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu i rozpocznie adoracją o 18.30 oraz spowiedzią, po której zostanie odprawiona Msza Św. Po Eucharystii Michał Frąckowicz - mąż i ojciec dwójki dzieci, z zawodu i z pasji nauczyciel, rekolekcjonista z centrum Mocni w Duchu - wygłosi konferencję pt. „Bunt nastolatka”.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na http://mezczyzniwewroclawiu.pl/

Mężczyźni św. Józefa we Wrocławiu zapraszają panów na kolejny wyjazd z cyklu "24h dla Pana", który odbędzie się 4-5 października 2019. Tym razem spotykanie odbędzie się w Polanicy-Zdroju w Klasztorze Chrystusa Króla – Centrum Rekolekcyjnym Ojców Sercanów. W przeżywaniu tego czasu będzie nam towarzyszył Ojciec Zdzisław Szymczycha SSCC będący w Zgromadzenie Najświętszych Serc Jezusa i Maryi od 28 lat, w tym 22 lata jako kapłan. Zaangażowany w rekolekcje dla Ruchu Światło Życie i Odnowy w Duchu Świętym. Odpowiedzialny za Intronizację Serca Pana Jezusa w rodzinach.

Link do rejestracji: TUTAJ (formularz jest na dole strony).

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na http://mezczyzniwewroclawiu.pl/

Mężczyźni Świętego Józefa we Wrocławiu po raz kolejny zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa.

Otwarte spotkanie dla mężczyzn odbędzie się w piątek 27 września 2019 w piątek o godz. 18.30 przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu.

Po Eucharystii konferencję pt. „Czas ojca” wygłosi Andrzej Cwynar założyciel Fundacji „Dla Rodziny”.

Czas to jedyne dobro człowieka, którego nigdy nie ma za dużo a stracony jest nie do odzyskania żadnymi sposobami. Szczególnie ten który ojciec powinien spędzić ze swoimi dziećmi. Bardzo często ojciec w pracy zawodowej doskonale potrafi zorganizować swój czas wg zadań i priorytetów ale w domu okazuje się bezradny. Dlaczego i jak sobie z tym pomóc opowie Andrzej Cwynar.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na http://mezczyzniwewroclawiu.pl