Mężczyźni św. Józefa zapraszają do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na spotkaniu dla mężczyzn, które odbędzie się w piątek 24 listopada 2023 r. o godz. 18:00 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu.  Wydarzenie rozpocznie się od Adoracji Najświętszego Sakramentu oraz sakramentu pokuty i pojednania. Po Eucharystii konferencję pt. „Męski rachunek sumienia” wygłosi ks. dr Jan Konior SJ – jezuita, filozof, teolog, sinolog, rekolekcjonista, nasz przyjaciel.

Mężczyźni św. Józefa zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na spotkaniu, które odbędzie się w piątek 27 października 2023 o 18.00 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu.  Wydarzenie rozpocznie się od Adoracji Najświętszego Sakramentu oraz sakramentu pokuty i pojednania. Po Eucharystii konferencję-świadectwo pt. „Nawrócony do służenia” wygłosi Marcin Blicharz – w przeszłości narkoman, bezdomny, obecnie służący i działający na rzecz osób uzależnionych, żyjących na ulicy.

Mężczyźni św. Józefa we Wrocławiu zapraszają panów na kolejne wydarzenie z cyklu "24h dla Pana", które odbędzie się 06-07 października 2023 w Domu Rekolekcyjnym Diecezji Świdnickiej im. św. Anieli (nad stacją PKP) w Bardzie (78 km od centrum Wrocławia). Rekolekcje pt. „Siła męskiej słabości” poprowadzi ks. Janusz Gorczyca –  proboszcz parafii pw. św. Maurycego we Wrocławiu. Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto jak najszybciej podjąć decyzję o rejestracji.

Mężczyźni św. Józefa zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na pierwszym po wakacjach spotkaniu, które odbędzie się w piątek 22 września 2023 o 18.00 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Wydarzenie rozpocznie się od Adoracji Najświętszego Sakramentu. Do 19.15 Kapłan będzie również oczekiwał w konfesjonale na osoby, które chcą przystąpić do spowiedzi. Po Eucharystii konferencję pt. „Grzech i sakrament spowiedzi” wygłosi br. Artur Pokrzywa OFMCap – kapucyn, egzorcysta Archidiecezji Wrocławskiej.

Mężczyźni św. Józefa zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na ostatnim przed wakacjami spotkaniu, które odbędzie się w piątek 23 czerwca 2023 o 18.00 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Wydarzenie rozpocznie się od Adoracji Najświętszego Sakramentu, po której o 19.15 rozpocznie się Msza Św. Mężczyźni św. Józefa proponują głębsze przeżywanie męskiej jedności w modlitwie poprzez wspólne adorowanie Jezusa Chrystusa, ofiarując u stóp Krzyża białe kamienie z wypisanymi imionami synów i córek. Niech ich aniołowie czuwają nad nimi teraz i zawsze a szczególnie w okresie wakacyjnej przygody. Po Eucharystii świadectwo pt. „Radość ojcostwa 2.0” wygłosi Roman Rawiak - ojciec pięciorga dzieci, mąż, przedsiębiorca, mężczyzna św. Józefa

Mężczyźni św. Józefa zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na spotkaniu, które odbędzie się w piątek 26 maja 2023 o godz. 18.00 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Wydarzenie rozpocznie się od Adoracji Najświętszego Sakramentu. Do 19.15 Kapłan będzie również oczekiwał w konfesjonale na osoby, które chcą przystąpić do spowiedzi. Po Eucharystii konferencję pt. „Mężczyzna – rodzaj męski czy nijaki” wygłosi Mieczysław Guzewicz – ojciec trojga dzieci, rekolekcjonista, dr teologii biblijnej, przyjaciel Mężczyzn św. Józefa.

Mężczyźni św. Józefa zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na spotkaniu, które odbędzie się w piątek 28 kwietnia 2023 o 18.00 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Wydarzenie rozpocznie się od Adoracji Najświętszego Sakramentu. Do 19.15 Kapłan będzie również oczekiwał w konfesjonale na osoby, które chcą przystąpić do spowiedzi. Po Eucharystii konferencję pt. „Odnaleźć nadzieję w Krzyżu Jezusa” wygłosi J.E. ks. biskup Maciej Małyga – doktor nauk teologicznych, biskup pomocniczy wrocławski od 2022.

Tydzień po Wielkanocy tj. 14-15 kwietnia 2023 odbędzie się w Centrum Spotkań i Dialogu Misjonarzy Klaretynów w Krzydlinie Małej kolejne, wyjazdowe wydarzenie Mężczyzn św. Józefa z cyklu "24h dla Pana" – Dzień Odnowy Duchowej Mężczyzn. Rekolekcje pt. „Daję Słowo” poprowadzi: o. Krzysztof Piskorz OCD – karmelita bosy, opiekun Katolickiego Ruchu Ewangelizacyjnego „Katolicy na Ulicy”. Link do rejestracji - TUTAJ (formularz znajduje się na dole strony).

Mężczyźni św. Józefa zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na spotkaniu, które odbędzie się w piątek 24 marca 2023 o 18.00 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Wydarzenie rozpocznie się od Adoracji Najświętszego Sakramentu oraz Drogi Krzyżowej. W tym czasie Kapłan będzie również oczekiwał w konfesjonale na osoby, które chcą przystąpić do spowiedzi. Po Eucharystii konferencję pt. „Charyzma św. Józefa” wygłosi ks. Janusz Gorczyca - proboszcz parafii pw. św. Maurycego we Wrocławiu.

Mężczyźni św. Józefa zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na otwarte spotkanie dla mężczyzn, które odbędzie się w piątek 24 lutego 2023 o 18.00 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Wydarzenie rozpoczyna się od Adoracji Najświętszego Sakramentu. W tym czasie Kapłan będzie również oczekiwał w konfesjonale na osoby, które chcą przystąpić do spowiedzi.

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na kolejnym spotkaniu, które odbędzie się w piątek 25 listopada 2022 o godz. 18:00 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu.

Na początku jest możliwość osobistego spotkania ze Zbawicielem podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu. W tym czasie Kapłan będzie również oczekiwał w konfesjonale na osoby, które chcą przystąpić do spowiedzi.

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na kolejnym spotkaniu, które odbędzie się w piątek 28 października 2022 r. o godz. 18:00 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Zaczynamy jak zwykle od osobistego spotkania z naszym Zbawicielem podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu. W tym czasie Kapłan będzie również oczekiwał w konfesjonale na osoby, pragnące przystąpić do spowiedzi. Po Eucharystii konferencję pt. „Mężczyzna silny różańcem” wygłosi ks. Krzysztof Piskorz OCD – karmelita bosy, opiekun Katolickiego Ruchu Ewangelizacyjnego „Katolicy na Ulicy”.

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na pierwsze po wakacjach spotkaniu, które odbędzie się w piątek 23 września 2022  o godz. 18:00 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu.

Po Adoracji Najświętszego Sakramentu oraz Eucharystii Andrzej Sowa - Kogut nawrócony długoletni narkoman, wyrwany z piekła dzięki Bogu, wygłosi konferencję pt. „Powrót do domu Ojca”.

Mężczyźni św. Józefa zapraszają małżonków na rekolekcje dla małżeństw, które odbędą się 10 września w Trzebnicy w sali klasztoru Kongregacji Sióstr Miłosierdzia Św. Karola Boromeusza przy ul. Ks. Bochenka 30 w Trzebnicy.  Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto w miarę szybko dokonać zgłoszenia. Link do rejestracji  https://mezczyzniwewroclawiu.pl/malzenstwo-milosc-i-cierpienie-10-09-2022. Zapisy są prowadzone do 31 sierpnia 2022. Po tym terminie zostaną rozesłane potwierdzenia udziału oraz wszelkie dodatkowe szczegóły. Rekolekcje pt.: „Małżeństwo – miłość i cierpienie” poprowadzi rekolekcjonista z długoletnim stażem małżeńskim Mieczysław Guzewicz, ojciec trojga dzieci, doktor teologii biblijnej, członek Rady ds. Rodziny Konferencji Episkopatu Polski.

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na kolejnym spotkaniu, które odbędzie się w piątek  27 maja 2022 o 18.30 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Po Eucharystii konferencję pt. „Radość ojcostwa” wygłosi Karol Białkowski –  ojciec pięciorga dzieci, Redaktor Naczelny Wrocławskiego Gościa Niedzielnego.

Mężczyźni św. Józefa we Wrocławiu zapraszają na rekolekcje dla mężczyzn, które odbędą się już w tym miesiącu w dniach od 11 do 13 maja w Katedrze Wrocławskiej. Konferencję pt. "Duma i priorytety" wygłosi: ks. Jerzy Morański SDS – kapelan wspólnoty Mężczyzn św. Józefa we Wrocławiu, duszpasterz, rekolekcjonista. W uzupełnieniu wysłuchamy również inspirujących świadectw Mężczyzn św. Józefa.

Mężczyźni św. Józefa we Wrocławiu zapraszają panów na kolejne wydarzenie z cyklu "24h dla Pana", które odbędzie się 6-7 maja 2022 w klasztorze SS. Urszulanek Unii Rzymskiej w Bardzie Śląskim przy ul. Krakowskiej 31a.

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na kolejnym spotkaniu dla mężczyzn, które odbędzie się w piątek 22 kwietnia 2022 r. o 18.30 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Po Eucharystii konferencję pt. „Usłyszeć i zrozumieć głos Boga” wygłosi Arkadiusz Łodziewski. Wstęp wolny.

Mężczyźni Świętego Józefa zachęcają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na kolejnym spotkaniu, które odbędzie się  w piątek  25 marca 2022 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Tym razem mężczyźni zapraszają już o godz. 17.00, aby w jedności z Papieżem Franciszkiem, wznieść modlitwy do Boga, odmawiając Akt Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi. Następnie rozpocznie się Adoracja Najświętszego Sakramentu, podczas której ks. Jerzy Morański SDS będzie oczekiwał w konfesjonale na osoby, które chciałyby skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania.

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na kolejnym spotkaniu dla mężczyzn, które odbędzie się  25 lutego 2022 r. o godz. 18:30 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Po Eucharystii konferencję pt. „Upadłem, aby żyć” wygłosi Tomasz Węgrzyn - Celnik Tomasz i tornado Ducha Świętego,

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na kolejnym a zarazem pierwszym w tym roku spotkaniu dla mężczyzn, które odbędzie się  28 stycznia 2021 o 18.30 w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu.

Po Eucharystii konferencję pt. „Jak dobrze być mężczyzną” wygłosi Jacek Pulikowski - polski pisarz i wykładowca katolicki, terapeuta rodzinny, autor licznych publikacji o tematyce rodzinnej.