Od października 2013 do czewca 2015 roku we Wrocławiu odbył się we Wrocławiu cykl wykładów o charyzmatach, zorganizowany przez Instytut Nauk Biblijnych Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu i Odnowę w Duchu Świętym Archidiecezji Wrocławskiej. Cechą szczególną cyklu było łączenie ze sobą wiedzy biblijnej przedstawianej przez środowisko naukowe Archidiecezji Wrocławskiej z doświadczeniem osób czynnie zaangażowanych w propagowanie idei doświadczenia charyzmatycznego. Przedstawienie wiedzy biblijnej o charyzmatach i codziennego doświadczenia ich mocy ukazuje niezwykły duchowy świat przeżywany przez tysiące chrześcijan na świecie.

W styczniu 2016 r. Szkoła rozpoczęła cykl audycji radiowych, które prowadzone są na antenie Radia Rodzina raz w miesiącu – w czwartą środę miesiąca o godz. 21.30. Pliki audio audycji są TUTAJ, a także w KRONICE.

SZKOŁA DUCHA - SPOTKANIE FORMACYJNE DLA LIDERÓW I ANIMATORÓW oraz OSÓB POSŁUGUJĄCYCH MODLITWĄ WSTAWIENNICZĄ.

👉5 CZERWCA 2022 (niedziela),
🕙godz. 10:00,
⛪ Par. p.w. Świętej Rodziny (Dom Parafialny), ul. Monte Cassino 68, Wrocław.

Poprowadzi: MARTA MIŁUŃSKA Lider Uwielbienia proroczego i apostolskiego Projekt Przebudzenie.

Czerwcowy Charyzmatykon odbył się w ramach Nocy Kościołów w sobotę 20.06.2015 r. o godz. 22.25 w parafii Opieki św. Józefa, ul. Ołbińska 1 (oo. Karmelici). Temat „Wyznanie wiary czy akt zbawienia? Jezus jest Panem!” przedstawili ks. Mariusz Rosik i Artur Skowron.

Całość rozpoczęła się o godz. 19.00 konferencją o. Krzysztofa Piskorza "Ziemia Karmelu".

  • Zaproszenie ks. Mariusz Rosika TUTAJ

  • Reportaż: TUTAJ

  • Slajdy z wykładu ks. dr hab. Rajmunda Pietkiewicza o modlitwie uwielbienia są TUTAJ.

Fot. Agata Combik /GN Relacja, wypowiedzi, zdjęcia na stronie www.dzieje.com.pl

Nagranie wykładu Małgorzaty i Marka Nowickich z ostatniego Charyzmatykonu jest TUTAJ.
Nagranie dyskusji i końcowej modlitwy TUTAJ.

Relację z sobotniego (25.01.2013) spotkania na Ostrowie Tumskim można także przeczytać (i posłuchać fragmentów wypowiedzi) w Gościu Wrocławskim TUTAJ.

Zaproszenie ks. Mariusza Rosika TUTAJ

Relacja z sobotniego (14.12.2013), trzeciego już spotkania Szkoły Duchowości Charyzmatycznej jest na stronie Wrocławskiego Gościa Niedzielnego:

http://wroclaw.gosc.pl/doc/1814248.Chrzescijaninie-nie-wychodz-z-wody