W czwartek, 14 grudnia zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego. Po raz drugi projekcja odbędzie się w parafii ojców Redemptorystów przy ulicy Wittiga 10. Film, który zaprezentujemy jest dość szczególnym przykładem Bożej miłości jaka jest w każdym człowieku. Osadzona w czasie I wojny Światowej historia jest oparta na faktach i przeniesie nas do roku 1914.

To nie był dobry czas, brutalność wojny niosła za sobą tysiące ofiar z całego świata. Okropności działań wojennych zachwiały w wielu ludziach wiarę w człowieczeństwo. A jednak zdarzały się chwile napawające optymizmem i taką właśnie historię opisuje film BOŻE NARODZENIE. Na jednym z wojennych frontów francuscy, brytyjscy oraz niemieccy żołnierze, bez wiedzy swoich dowódców zdecydowali się zawiesić broń na czas Świąt Bożego Narodzenia i złożyć sobie wzajemnie życzenia świąteczne. Niezwykła historia wywoła też zapewne niezwykłe emocje, którymi oczywiście podzielimy się po zakończeniu projekcji.

Zapraszamy na film Boże Narodzenia (Joyeux Noël) w czwartek, 14 grudnia o godz. 19.15, sala parafialna w Kościele Matki Bożej Pocieszenia, Wrocław, ul Wittiga 10. Wstęp wolny.

Po filmie zachęcamy do rozmów i dyskusji.

W weekend 15-17 grudnia w klasztorze w Polanicy Zdr. będą miały miejsce rekolekcje z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Zaproszeni są przede wszystkim wstawiennicy ale też wszyscy chętni. Cena 180 zł w tym 50 zł zaliczki. Zapisy prowadzi nasza siostra Basia Dubińska (tel. 605 036 677). Jest jeszcze sporo miejsc. Prowadzi o. Andrzej Smołka.

Msza św. z modlitwą o uzdrowienie

której będzie przewodniczył i poprowadzi modlitwę
ks. Marek Mekwiński

w sobotę 16.12.2017 o godz. 18-tej

w kościele p.w. NMP Częstochowskiej
przy al. J. Kochanowskiego 11 we Wrocławiu

zapraszają
Duszpasterze i Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Fiat

Wspólnota Płomień Pański zaprasza 13 stycznia 2018 na

konferencję Marcina Gajdy "Dynamika chrześcijańskiego rozwoju duchowego".

Szczegóły: kliknij na plakat.

W styczniu i lutym 2017 we Wspólnocie Płomień Pański będzie trwać

Seminarium „Rozwój. Jak współpracować z łaską?”

Seminarium poprowadzi siostra Maria Czepiel (Elżbietanka).

Seminarium to 6 katechez/konferencji, które będą inspiracją/ukierunkowaniem do pracy indywidualnej opartej o odpowiednie fragmenty książki i Pisma Świętego. Raz w tygodniu będą odbywały się także grupy dzielenia.

Ustalony Kalendarz spotkań  (poniedziałki): 08 stycznia, 29 stycznia, 05 lutego, 12 lutego, 19 lutego, 26 lutego.

Płomień Pański wraz ze Wspólnotą Galilea zapraszają na

Mszę Św. w intencji o dobrą żonę, dobrego męża

25.11.2017 sobota, godz. 19:00 w kościele Św. Wojciecha,
pl. Dominikański 2

Po Mszy zapraszamy na dyskotekę, która odbędzie się w Refektarzu po lewej stronie od wyjścia z kościoła narożnik ulic pl. Dominikański/ ul. Klemensa Janickiego

Prosimy o przyniesienie ze sobą czegoś do picia, jedzenia.

Więcej TUTAJ