Bracie: zapraszamy Cię  na kolejne spotkanie oraz do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy piątek 27 listopada 2020. Po Eucharystii ks. dr Jan Konior SJ wygłosi konferencję pt. „Życie duchowe w męskiej codzienności”. Ze względu na istniejące obostrzenia wymagana będzie rejestracja udziału na https://mezczyzniwewroclawiu.pl/zycie-duchowe-w-meskiej-codziennosci/ . Po zamknięciu zapisów poinformujemy Cię, czy spotkanie odbędzie się jak zwykle w kościele przy ul. Katedralnej 4, czy może w kościele pw. św. Rodziny na Biskupinie. Niezależnie od miejsca planujemy również transmisję online poprzez nasz kanał na YT https://www.youtube.com/user/mezczyzniwewroclawiu.

Pan Bóg wybrał Józefa na opiekuna św. Rodziny, ponieważ był on człowiekiem sprawiedliwym, duchowo bogatym, odpowiednim mężczyzną na trudne czasy. Kiedy rzeczywistość zaprzecza wszystkim wartościom, padają autorytety, walą się ideały i zapada zmrok, to właśnie ojciec musi trwać po stronie jasności i być oparciem dla swoich najbliższych. Im głębsze jego życie duchowe i bliższa, osobowa relacja z Bogiem, tym większa w nim moc w zwalczaniu dużych i małych trosk, obłudy i niegodziwości dnia powszedniego. Czy życie duchowe w męskiej codzienności jest łatwe, wygodne i przyjemne? Czy może wymagające, ciężkie, mozolne ale niezwykle i trwale budujące odpowiedzialnego i autentycznego mężczyznę, którego nic nie jest w stanie odłączyć od miłości Chrystusowej?„…Ani śmierć, ani życie, ani aniołowie, ani Zwierzchności, ani rzeczy teraźniejsze, ani przyszłe, ani Moce, ani co wysokie, ani co głębokie, ani jakiekolwiek inne stworzenie…” (Rz 8,38-39). Posłuchajmy razem słowa ks. Jana Koniora SJ.

Spotkanie odbędzie się przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa:

  • Zasłonięciu nosa i ust (maseczka, przyłbica, chusta) w kościele
  • Dezynfekowaniu rąk przed wejściem do świątyni
  • Zachowaniu dystansu społeczny.
  • Powstrzymaniu się od uczestnictwa w przypadku pojawienia się nagle jakichkolwiek objawów chorobowych (gorączka, kaszel, katar itp)

Dziękujemy za wyrozumiałość i zrozumienie. Do zobaczenia.

O ewentualnej rezygnacji z uczestnictwa w naszym spotkaniu, prosimy nas poinformować jak najszybciej emailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.