"... wiele małżeństw cierpi w wyniku nierozmawiania. Co prawda przekazują sobie jakieś informacje, ale nie wpuszczają się do swego świata marzeń, doznań, uczuć, przemyśleń, pragnień lub też tak do siebie mówią, że nieustannie się ranią".

To fragment z mini-poradnika dla małżonków Joanny i Norberta Dawidczyków pt. "Bigos małżeński. Jak się dogadać", który będzie wykorzystywany podczas rekolekcji, na które szczególnie zapraszamy małżeństwa, w dniach 28.12.2017 r. - 01.01.2018 r. do Bożnowic.

Można też przyjechać tylko na samą zabawę sylwestrową.

Informacje pod nr tel. 607 405 307.

Zaproszenie do służby małżeństwom i rodzinom

W dniach 6-7 października odbyło się diecezjalne spotkanie małżeństw należących do odnowy charyzmatycznej z Norbertem Dawidczykiem z Ostrołęki.

Norbert wraz z żoną Joasią są członkami diakonii małżeńskiej, która w diecezjach północno-wschodniej Polski prowadzi służbę dla małżeństw, w ramach której od wielu lat organizowane są letnie rekolekcje i weekendy małżeńskie, randki oraz konferencje i spotkania dla małżeństw. Joasia i Norbert rozeznali, że taka działalność w ramach odnowy charyzmatycznej jest w polskich diecezjach potrzebna i dlatego organizują w różnych miejscach spotkania, na których o tej potrzebie mówią i podpowiadają, co można by razem z innymi wspólnotami zrobić dla małżeństw. Zapraszają do współpracy nie tylko małżeństwa, lecz także inne osoby, którym Pan Bóg położył na sercu ten rodzaj służby.

Kolejne spotkanie odbędzie się 29 października o godz. 16.30 w parafii ks. Wojtka na Strachocinie (ul. Tatarakowa 1).

Zapraszamy wszystkich, którym ten rodzaj służby w Kościele jest bliski.